Контакти
4hotel
Контактна особа:
Igor Naumenko
Телефони:
+380 (324) 45-10-40показати+380 (324) 45-10-40 все
E-mail:
info@4hotel.com.ua
Адреса:
Україна, Львівська обл., Дрогобич, вул. Стрийська, 218 на мапі
4hotel

Готельний мінібар DW30

ОписХарактеристикиПодібні товари
3 900 грн
В наявності
Контактна інформація
Телефони: +380 (324) 45-10-40показати+380 (324) 45-10-40 все
Адреса: Україна, Львівська обл., Дрогобич, вул. Стрийська, 218
Написати постачальнику

Опис

Готельний бізнес в умовах зростаючої конкуренції вимагає зваженого підходу до комплексу послуг, які плановано надаватимуться клієнтам. Саме тому міні-бар у готелі – ознака сервісу найвищого ґатунку. У номері, окрім звичних зручностей (телевізор, Інтернет, телефон), неодмінно має бути присутній міні-бар. Це в інтересах насамперед саме готелю, оскільки він отримає додаткове джерело прибутку. Згідно з маркетинговими дослідженнями, кожен другий гість готелю України використовує продукти з міні-бару. Для бізнесу це може бути більш прибутково, ніж наявність кафе чи ресторану при готелі.

Характеристики готельного міні-бару DW30, представленого у каталозі, здатні продемонструвати найкращі сторони цього виду техніки. Конструкція та властивості міні-бару DW30 ідеально підійдуть для номеру будь-якої площі, оскільки він абсолютно безшумний, компактний, обладнаний цифровим термостатом, підсвіткою та реверсивними дверцятами. Він споживає мінімум електроенергії, що допоможе скоротити витрати закладу.

Готельні послуги з міні-баром вийдуть на новий рівень якості, що допоможе отримати більшу лояльність від гостя, який згодом може стати постійним клієнтом, в чому зацікавлений будь-який готельний комплекс.

Характеристики

ВиробникСобственное пр-во
Країна виробництваКитай
Типмини-бар (винный набор)
Материалметалл
Способ установкинапольный
Формапрямоугольная
Колірчерный

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх